Очаквайте в 11:00 БФ Волейбол официално представя Джанлоренцо Бленджини като национален селекционер

Левски удари ЦСКА на Панчерево

Дублиращият отбор на Левски победи вечния съперник ЦСКА в дербито от 11-ия кръг на първенството. "Сините"  надвиха с 2:1 "червените" на базата в Панчерево. Головете паднаха през втората част, като първо Иво Михайлов откри след бърза контраатака в 53-ата минута, а Боби Илиев удвои няколко минути по-късно след разбъркване от корнер в малкото наказателно поле на резервата Караджов.

Домакините все пак върнаха един гол чрез Тонев в 74-ата минута. Юношата на "армейците" бе точен от 13 метра, като не остави шансове на стража Цецо Димитров. Преди Левски да открие Тонев нацели  гредата, а малко по-късно и удар на резервата Захиров бе спрян от страничния стълб на "сините".

Така Левски излезе на върха в първенство при дублиращите с актив от 26 точки, докато ЦСКА си остана на трето място с актив от 22, но и с мач по-малко.

ЦСКА - ЛЕВСКИ 1:2 (0:0)
0:1 Михайлов (54)
0:2 Илиев (60)
1:1 Тонев (74)
ЦСКА: Велинов, Настич, Бранеков, Морац, Събев, Чипев, Петков, Да Коща, Зе Руи, Златинов, Гунглаугсон
ЦСКА – използвани резерви: Караджов, Зехиров, Удоджи, Тонев, Тошев
ЛЕВСКИ: Цв.Димитров, Станчев, Д.Димитров,Иванов, Стоев, Илиев, Михайлов, Недялков, Яшар, Зизов, Цачев
Левски –  използвани резерви: Табаков, Манчев, Чакъров
ЖЪЛТИ КАРТОНИ: Събев, Бранеков, Да Коща (ЦСКА); Стоев, Зизов (Левски)