Селекционерът на Италия Марчело Липи сподели на своя пресконференция, че не се притеснява от предстоящите сблъсъци на "адзурите" с България и Черна гора в световните квалификации. "Отборите на България и Черна гора заслужават уважение, но и българите, и черногорците, не ни притесняват", сподели Липи.
Бившият наставник на Ювентус коментира неповикването на звездата на "бианконерите" Алекс Дел Пиеро. "Обясних на Дел Пиеро, че искам да пробвам някои нови играчи. Той прие това, което му казах, и се разбрахме да продължава да играе така, както до сега", сподели Липи.
"Когато отборът е в криза, треньорът трябва да поеме своята отговорност", коментира по адрес на Клаудио Раниери и кризата в Ювентус специалистът.