Balkan Grand Prix 6 - Състезание по културизъм

Вихрен би Малеш (Микрево) в контрола

Елитният Вихрен победи третодивизионния Малеш (Микрево) с 2:0 в контрола пред над 500 зрители на терена с изкуствено покритие в Сандански. Домакините доминираха преди почивката, когато отбелязаха и двете си попадения. В 16-тата минута след центриране от дясно в наказателното поле Уго Сантош със силен удар отблизо откри резултата. Седем минути преди почивката Бруно Паеш след атака от ляво беше повален в наказателното поле от Светослав Саватов и главният съдия Иван Бабанов отсъди дузпа в полза на домакините. Десислав Русев беше точен от бялата точка за крайното 2:0. След почивката и двамата старши треньори Филип Филипов и Пламен Мицански направиха множество промени и пуснаха в игра футболисти от резервната скамейка. В самия края на мача преотстъпения от Вихрен на Малеш Саватов със страхотен шут уцели напречната греда на вратаря Николай Годжев.