Центърът на Чикаго Булс Йоаким Ноа заяви след снощната победа със 103:82 в мач номер 1 от финалите на Източната конференция на НБА срещу Маями Хийт, че неговият тим е доста далеч от крайния успех.
"Знаехме, че можем да се конкурираме със силни съперници. Сега се получава вече доста интересна ситуация. Трудно е да се повярва в това, което постигнахме. Все още обаче не сме удовлетворени. Предстои ни още много работа. Досега никой не вярваше, че можем да стигнем дотук и не трябва да обръщаме внимание на похвалите и критиките към нас. Просто се съсредоточаваме върху това, което е необходимо да свършим, оттук нататък", коментира Ноа.
Възпитаникът на Универистета Флорида и двукратен шампион на NCAA завърши двубоя в "Юнайтед Сентър" с 14 борби и 9 точки.
Йоаким Ноа: Знаехме, че можем да се конкурираме със силните в НБА