Национална лига футзал: Левски - Черно море

Любомир Герасимов: Ключов за загубата се оказа третият гейм, в който изгубихме инициативата

Волейболният отбор на КВК Габрово отпадна от европейския клубен турнир "Чалъндж къп", след като отстъпи като домакин на Неа Саламина (Ларнака, Кипър) с 2:3 в мач-реванш от втория кръг на надпреварата. Разочарованието на габровци бе голямо, а ето коментара на треньора на КВК Габрово Любомир Герасимов за BGvolleyball.com след загубата.

"Въпреки загубата смятам, че направихме добър мач. Видя се, че младият разпределител на отбора Ники Кичуков може да поеме отговорност и може да се разчита на него. Ключов се оказа третият гейм, в който изгубихме инициативата. Загубихме цели седем сервиса в гейма и позволихме на съперника да спечели в решителните моменти, а от там тръгна и обрата. Съжаляваме, защото имахме реален шанс да победим и да докараме нещата до Златен гейм, но не успяхме. Като цяло ни липсва един стабилен посрещач, който да вдъхне увереност на останалите по време на игра. Надявам се за втория полусезон да намерим такъв състезател".