Трудна задача пред ЦСКА - София в реванша след успеха на Ботев (Пловдив) в София - на живо от "Колежа" със съставите на двата отбора

"Червеният" Интер мачка в Баку и загря за Милан

Отборът на Интер победи без проблеми Нефтчи Баку с 3:1 в Лига Европа. Момчетата на Андреа Страмачони, днес облечени в червено, си опекоха работата още преди почивката, когато поведоха с класическото 3:0. Още в десетата минута Филипе Коутиньо с много красиво изпълнение с пета откри резултата за гостите от Милано. В 30-ата минута Джоел Оби завърши чудесно контраакция на "нерадзурите", а три минути преди почивката младокът Марко Ливая, който се явява основно оръжие на Страма в ЛЕ, покачи на 3:0. В началото на второто полувреме Николас Каналес върна едно попадение, но за повече играчите от Баку нямаха сили. Така Интер вече има 4 точки в групата, след като в първия кръг не успя да надвие Рубин на "Джузепе Меаца", докопвайки се до равенство в последните секунди. Миланският гранд вече мисли изцяло за предстоящото градско дерби с Милан в неделя.