Вход / Регистрирай се

Гледай на живо

29-о издание на международната бойна верига SENSHI

Везалов: Не подценявам Ботев, но конкуренция са ни Лудогорец и ЦСКА

Везалов: Не подценявам Ботев, но конкуренция са ни Лудогорец и ЦСКА

Последното лятно попълнение на Левски Димитър Везалов заяви, че "сините" се нуждаят от време и публиката трябва да знае това. Бранителят допълни, че разликата между новия му отбор и бившия му тим Берое е огромна.

Не искам да обиждам Берое, но разликата е много голяма. Става дума за организация, тук отговорността е много по-сериозна“, заяви Везалов, който бе гост в дискусионно студио "Дерби“.

"Публиката трябва да знае, че ни е необходимо и малко време. Взел по нещо от всички треньори, с които съм работил, за да стигна до Левски. Вероятно и аз съм имал необходимите заложби. Разбира се, че в Левски ще се борим за титлата, а ако успеем да вземем и Купата на България“, допълни бранителят, който дойде на "Герена“ за началото на първенството. Предполагам, че основната конкуренция ще ни бъдат отборите на Лудогорец и ЦСКА. Не подценявам Ботев, напротив, но все още не са ни и чак толкова познати", каза още централният защитник.

Следвай ни:

Още от БГ Футбол

Виж всички