Вход / Регистрирай се

Пелето си тръгна бесен от "Герена"

Пелето си тръгна бесен от "Герена"

Отстраненият днес Станислав Ангелов си тръгна бесен от "Герена", след като разбра решението на ръководството да го отстрани от състава. Доскорошният капитан научи преди пресконференцията на Илиан Илиев за крайната мярка и напусна стадиона преди да започне следобедната тренировка на тима. Наставникът на "сините" обяви, че решението му е еднолично и той носи отговорност за него, но не пожела да сподели какви са причините.

Кристовао Рамос, който получи последно предупреждение за отстраняване, също не взе участие във втората за деня тренировка. По екип не се съблече и другият португалец Нуно Пинто.

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от БГ Футбол

Виж всички