Божинов резерва при нова победа на Виченца

Валери Божинов игра половин час за Виченца, а отборът му постигна втора поредна победа в Серия "Б" и показа, че има сили да се спаси от изпадане. След като миналата седмица беше титуляр срещу бившия си тим Верона при успеха с 1:0, днес българинът остана на резервната скамейка при гостуването на Бреша. Той влезе на мястото на Малонга в 63-ата минута, но въпреки старанието си не успя да застраши вратата на домакините.

Единственият гол в мача бе дело на Николо Бригети в 50-ата минута. В класирането Виченца се намира на 20-о място с 25 точки. Лидерът Сасуоло надви трудно Специя с 3;2 и има аванс от 7 точки пред втория Ливорно, който играе по-късно тази вечер.