Клозе се прибра в Германия

Голмайсторът на Лацио Мирослав Клозе пътува до Мюнхен, за да бъде прегледан от лекаря на германския национален отбор Ханс-Вилхелм Мюлер-Волфарт. Ветеранът напусна с разтежение още през първото полувреме на двубоя с Парма в неделя. Малко преди това той вкара втория гол за успеха с 2:1.

"Надявам се, че не е нищо сериозно", коментира Клозе в минутите след двубоя в Рим.

Със сигурност той пропуска гостуването на "орлите" в Словения на Марибор този четвъртък в последна среща от груповата фаза на Лига Европа. Италианците си гарантираха продължаването напред и този мач е без значение за тях.

Не е ясно дали Клозе ще се възстанови до следващия понеделник (10 декември), когато Лацио гостува на Болоня в мач от 16-ия кръг на Серия "А".

Снимка: Getty Images/Guliver