И слабаците от "Б" група започнаха да бият Етър

Етър загуби контролната си среща, играна в Севлиево от местния Видима-Раковски. Двубоят се игра на градския стадион „Раковски” и завърши 2:1 за домакините. На вратата като титуляр започна новият страж Петре Велимирович, а играха още Ивайло Русев, Тихомир Трифонов, Тико, Нери, завърналият се след контузия Саидходжа, французинът Жак Флей, Али, Николаев, Мохамат и Касъл, пише "Велико Търново спорт".

Треньорът Сердар Даят пусна в игра преди почивката предимно резервите и новите футболисти. Първи откриха резултата „виолетовите”. В 21-ата минута след центриране на Жак Флей таранът Дормушали Саидходжа с глава вкара за 0:1. С два бързи гола в 34-ата и 37-ата минути „Видима” обаче успя да обърне резултата. През втората част нови попадения не паднаха. В игра се появиха В. Димитров, Гаджалов, Макенджиев, Хикмет, Байдаков, Пивати и Такак.