Balkan Grand Prix 6 - Състезание по културизъм

Верона без Михайлов се добра до точка срещу Торино (видео)

Отборът на Верона взе ценна точка в гостуването си на Торино в междининя 5-ти кръг в Серия "А". Гостите на "Олимпико" стигнаха до 2:2, след като на два пъти отстъпваха в резултата, но и двата пъти съумяваха да възстановят равенството. Българският вратар Николай Михайлов пък отново не получи шанс за изява и остана на резервната скамейка на своя тим.
Торино пръв взе преднина в мача в 36-ата минута, когато Алехандро Гонсалес игра в ръка в собственото си наказателното поле и съдията отсъди дузпа в полза на домакините. Алесио Черчи пък се нае да изпълни наказателния удар и реализира за 1:0. В 44-ата минута обаче Верона успя да се върне в мача като Лука Тони намери Хуанито в близост до вратата и не сгреши за 1:1.
"Биковете" отново взеха преднина в резултата в 52-ата минута, когато след бърза контра Алесио Черчи бе изведен в наказателното поле и за втори път порази мрежата на Рафаел. В 67-ата минута обаче и гостите си спечелиха дузпа след като Родригес събори Лука Тони в пеналта, а Жоржиньо бе точен от бялата точка за 2:2.
Така двата тима поделиха точките, като Торино вече се намира на 8-ото място с 8 точки в актива си, а Верона е 10-ти със 7 точки.