Жоазиньо и компания изпуснаха спечелен мач (видео)

Отборът на Краснодар пропусна чудесна възможност да запише трети пореден успех в Премиер лигата. "Биковете" водеха до самия край на двубоя срещу Криля Советов, но попадение на Ибрахим Цалагов ги лиши от заслужена победа. След днешното 1:1 Краснодар е на 6-о място с 12 точки, а Криля Советов е на 11-а позиция с 8.

Голът за домакините бе дело на Виталий Калешин в 9-ата минута. Защитникът се разписа отблизо след перфектно центриране на Артур Йеджейчик. Бившият халф на Левски Жоао Жоазиньо и миналият през Черноморец Марсио Нуньо бяха в основата на повечето интересни атаки на Краснодар, но след почивката гостите от Самара погледнаха по-смело напред и успяха да изравнят в 89-ата минута. Тогава Цалагов намери мрежата с хубав удар от границата на наказателното поле и донесе трето поредно равенство на тима си.