Рубин отнесе Урал, годеж на трибуните (видео)

След четири поредни равенства Рубин се завърна към победите, разгромявайки новака Урал с 3:0 като гост в среща от 7-ия кръг на руския елит. Соломон Рондон се развихри, забивайки и трите гола. Венецуелецът откри резултата в 17-ата минута, а през второто полувреме добави още две попадения в 55-ата и 75-ата минути. Така тимът от Казан продължава да няма загуба от началото на шампионата, като лидерът ЦСКА (Москва) е единственият друг отбор със същото постижение към момента.

За домакините най-интересното на стадион "Централний" в Екатеринбург не беше на терена, а на трубините. Там на полувремето мъж предложи брак на приятелката си. Емоционалният момент беше хванат от камерите.