Жоазиньо с гол и асистенция за разгромна победа на Краснодар (видео)

Отборът на Краснодар постигна убедителна победа с 3:0 срещу гостуващия Волга в среща от 7-ия кръг на руското първенство. "Биковете" вкараха всички попадения още до почивката, като два пъти се разписа Вандерсон, а крайния резултат оформи друг бразилец - Жоао Жоазиньо. Бившият халф на Левски се отчете и с асистенция за един от головете на Вандерсон, който вече е втори в листата на стрелците.

Краснодар доминираше още от първия съдийски сигнал и безпроблемно стигна до трите точки. Тимът на Олег Кононов поведе в 11-ата минута, когато Вандерсон се възползва от подаване на Павел Мамаев и направи безпомощен стража на гостите Михаил Комаров. В 32-ата минута Жоазиньо асистира на Вандерсон за 2:0, а в самия край на полувремето Жо добави трети гол за домакините. Той бе изпуснат от защитата на Волга и от близко разстояние не сгреши.

След почивката темпото на игра спадна, а малко преди края Волга остана с човек по-малко след два жълти картона на Марчин Ковалчик.

В класирането Краснодар е на 6-о място с 11 точки, а Волга е на 11-а позиция с актив от 7 точки.