Хасково удари Локо (Пд) на "Лаута"

Отборът на Локомотив (Пловдив) отстъпи на Хасково с 0:2 в контрола, играна на "Лаута". Срещата се състоя в две полувремена от по 35 минути, а наставникът на домакините Александър Станков пробва дошлите на проби Благомир Мастагарков и Давид Лохунгу.

Хасково поведе в 12-ата минута с гол на бившия локомотивец Недялко Хубенов. Още до почивката Владислав Узунов удвои преднината на гостите, като се разписа от фаул. Най-близо до гола за Локо беше Дани Кики, но негов удар срещна напречната греда.

Съставът на Локомотив: Божидар Стойчев, Стойчо Бебелеков, Костадин Марков, Асен Георгиев, Александър Якимов, Давид Лохунгу, Флавио Паулиньо, Дани Кики, Георги Стефанов, Андрей Атанасов, Благомир Мастагарков (Мариян Ангелов, Костадин Ролев, Станислав Маламов).