Бербо игра цял мач при загуба в Бремен

Българският нападател на Фулъм Димитър Бербатов игра пълни 90 минути при поражението с 0:1 на гости на Вердер (Бремен). Контролата се игра на "Везерщадион" и беше част от празненствата за Деня на феновете в германския град. Новото попълнение Нилс Петерсен реализира в 53-ата минута.

Гостите от Англия започнаха слабо мача, но с напредването на полувремето постепенно подобряваха играта си. В 34-ата минута Бербатов напредна добре, но беше пресрещнат от защитници.

В 53-ата минута бременският тим успя да открие резултата. Нилс Петерсен излъга вратаря и почти от голлинията опъна мрежата - 1:0. В 66-ата Бербо участва в добрa комбинация с младото крило Буомеска На Баня, но Фритц се намеси.

Снимка: Getty Images/Guliver

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!