Велизар Димитров вкара гол на "син" кошмар

Велизар Димитров игра едно полувреме и вкара гол при категоричната победа на Металург (Донецк) с 4:0 над словенския Олимпия (Любляна) в приятелска среща. Българският нападател, дългогодишен играч на ЦСКА София, беше част от състава на Металург, който изигра второто полувреме на срещата. Той беше точен за 2:0 в 66-aта минута, като украинците бяха повели още в самото начало на мача с попадение на Барановский. Другите два гола бяха дело на Данило.

Сред титулярите на украинския клуб личаха имената и на други двама бивши "армейци" - Грегyри Нелсон и Жуниор Мораеш. На терена през първата част беше и бившето крило на Левски - Зе Соарес.