Очаквайте: Турнир на талантите U14: Зона Бургас - Зона Варна

Кавани донесе важна победа на Уругвай (видео)

Националният отбор на Уругвай се поздрави с важна победа с 1:0 като гост срещу Венецуела в среща от световните квалификации в зона Южна Америка. Нападателят на Наполи Единсон Кавани отбеляза единственото и победно попадение за "урусите" в 28-ата минута след отлична индивидуална акция и прецизен завършващ удар. В 84-ата минута Томас Ринкон от Венецуела си изкара втори жълт, съответно червен картон и домакините доиграха двубоя с 10 души.

Във временното класиране лидер продължава да е Аржентина с 26 точки от 13 мача, пред Колумбия с 23 точки от 12 срещи. Уругвай е пети с 16 точки от 12 мача, а Венецуела заема шеста позиция, също с 16 точки, но с 13 изиграни мача.

ВЕНЕЦУЕЛА - УРУГВАЙ 0:1
0:1 Кавани (28)