Албания продължава да мечтае за Бразилия

Тимът на Албания завърши 1:1 при домакинството си на Норвегия в мач от квалификациите за Мондиал 2014. Албанците дори бяха на 180 секунди от победата, но гол на Том Хогли в 87-ата минута развали празненствата в Тирана. Преди това в 41-ата минута Валдет Рама от домакините бе открил резултата.

С равенството днес ситуацията в групата не става по-ясна, тъй като с шансове за първите две места продължават да бъдат Швейцария, Албания, Исландия и Норвегия. Такъв е и редът във временното класиране, като албанците и скандинавците са с мач повече, а точките са съответно 11, 10, 9 и 8.

АЛБАНИЯ - НОРВЕГИЯ 1:1