Съндърланд измъкна точка с човек по-малко

Отборите на Съндърланд и Стоук Сити завършиха 1:1 в среща от 36-ия кръг на английската Премиър Лийг. Гостите от Стоук Сити откриха резултата на "Стейдиъм ъф Лайт" още в 9-ата минута, като автор на попадението стана Джонатан Уолтърс.

Ирландецът се разписа след изпълнение на ъглов удар. В 34-ата минута нещата за домакините станаха още по-мрачни, след като Крейг Гарднър беше изгонен за грубо влизане в краката на Чарли Адам.

Опитният Джон О'Шей обаче върна равенството в 64-ата минута, след като промуши топката между краката на стража на гостите.
Така Съндърланд добави една точка в битката за оцеляване. Тимът заема 14-а позиция с 38. Стоук Сити пък е 11-и с 41.