Отново е време за дерби! Ще видим ли нов триумф на "червените" или този път победата ще е за Левски - на живо със стартовите състави

Без гол и битка на Суонзи - Ман Сити

Отборите на Суонзи и Манчестър Сити изиграха миролюбив мач без особено значение от 36-ия кръг на Премиър лийг. Срещата завърши без голове - 0:0, а картината за липсващата битка допълва фактът, че съдията Майк Джоунс не показа нито един жълт картон. Все пак двата тима имаха по няколко чисти положения за гол през първото полувреме, но така и не успяха да нанесат хубав завършващ удар. За Сити пропусна Серхио Агуеро и Самир Насри, а за "лебедите" Мичу не бе точен.

През втората част темпото съвсем спадна и логично не се стигна до гол до последния съдийски сигнал. Така Ман Сити остава на второ място в класирането с актив от 72 точки и изчаква без особено вълнение края на сезона. Същото може да се каже и за Суонзи, които са девети с 43.