Локо Пд със сериозна издънка в исторически за клуба мач

Отборът на Локомотив (Пловдив) се издъни доста сериозно срещу Ботев (Враца). Мачът от 21-ия кръг на "А" група завърши 1:0 в полза на гостите от Враца. Единственото попадение в срещата бе дело на Иван Коконов в 89-ата минута, който се разписа след като изкочи сам срещу вратаря. Това бе първият двубой, който "смърфовете" изиграха на осветление на собствения си стадион. Двата отбора се вкопчиха в люта битка още с първия съдийски сигнал. В началните минути интересните минути липсваха, но постепенно играта се отвори и положенията заваляха. Най-фрапантни пропуски направиха Кирил Котев от Локо Пд и Андрей Атанасов от Ботев, като и двамата пропуснаха да се разпишат след като бяха останали сами срещу вратаря. В 77-ата минута се стигна до неприятна ситуация на терена. Николай Христов от състава на Ботев имаше нужда от лекарска помощ. Вместо да му съдействат, играчите на Локомотив се опитаха да изнесат противниковия състезател, за да бъде подновена играта.

ЛОКО ПД - БОТЕВ ВР 0:1

0:1 Коконов 89