Брандао отне победата на Марсилия в последната секунда

Пред 27 000 зрители отборите на Сент Етиен и Олимпик Марсилия завършиха 1:1 в мач от 25-тия кръг на френското футболно първенство. Така Сент Етиен остана на 4-то място във временното класиране с 42 точки, а Олимпик е на пето място с 40 точки. Четвъртото място в крайното класиране на френското футболно първенство дава право на участие в турнира Лига Европа през следващия сезон, а петото място също може да донесе право за участие в Лига Европа, но това зависи и от носителя на купата на Франция.

Гостите от Марсилия откриха резултата в 64-та минута, когато Никола Н'Кулу се измъкна от защитата и Олимпик поведе с 1:0. Домакините изравниха едва във втората минута на даденото от главния съдия продължение след края на мача: в 90 плюс 2 минути 33-годишният бразилски нападател Брандао надскочи вратаря на гостите Манданда и с удар с глава изпрати топката в мрежата - 1:1.