Без трудности за Лион с Аячо

Лион победи с 3:1 Аячо в мач от 25-ия кръг на Лига 1. "Хлапетата" нямаха особени проблеми с корсиканците и стигнаха спокойно до успеха. Резултатът бе открит от Геида Фофана малко преди почивката. В средата на втората част Джими Бриан удвои, а десетина минути преди края на мача Денис Олиех намали за Аячо. В края на срещата Бафетимби Гомис пък оформи крайното 3:1 за Лион.

С победата си днес играчите на Реми Гард събраха 40 точки и отново заемат пета позиция в подреждането. Аячо пък остава твърдо на дъното и явно корсиканците ще бъдат първият изпадащ в Лига 2 през този сезон.