Дузпа в 90-ата минута попари Самп и Михайлович (видео)

Отборът на Сампдория пропусна да победи Болоня на своя стадион “Луиджи Ферарис” в мач от 21-ия кръг на Серия “А”. Тимът на Синиша Михайлович завърши 1:1, след като допусна гол от дузпа в последната минута, реализирана от Алесандро Диаманти. Преди това бившия играч на Болоня Маноло Габиабини се разписа в 61-ата минута на празна врата. Това бе неговият шести гол за сезона, като интересното е, че в първия мач отново се разписа срещу бившите си съотборници. Петият гол на италианския национал Диаманти пък донесе 18-та точка на Болоня, който има точка повече от 18-ия Сасуоло. Самп вече има 22 точки и е на 13-ата позиция.