Торино свали Сасуоло на земята

С голове на Чиро Имобиле и Матео Бриги Торино надви с 2:0 Сасуоло като гост и излезе на 7-о място в класирането на Серия "А". "Биковете" се възползваха максимално от ситуациите си пред вратата на Джанлука Пеголо, а домакините не успяха да повторят обрата от миналата седмица, когато нокаутираха гранда Милан.

Резултата откри Имобиле в средата на първата част след индивудален пробив, при който тръгна от центъра, надбяга няколко защитници и технично прати топката в мрежата. В 48-ата минута ветеранът Бриги подпечата успеха на Торино с втори гол.

Загубата остави Сасуоло в зоната на изпадащите с актив от 17 точки. В следващия кръг новаците гостуват на Ливорно, а Торино приема Аталанта.