Атлетик (Билбао) постигна своето в реванша и отстрани Бетис (видео)

Атлетик (Билбао) постигна своето в реванша с Бетис от 1/8-финала за Купата на Испания и се класира напред в турнира. Домакините на "Сан Мамес" спечелиха с 2:0 и след загубата с 0:1 в първия мач, този резултат се оказа напълно достатъчен, за да проъдлжат участието си в турнира.

И двата гола в мача бяха отбелязани от Микел Рико. Той първо откри резултата в 23-ата минута, а след това бе точен и в 67-ата минута, вкарвайки второто и решително попадение в срещата.

Така Атлетик се класира в следващата фаза на турнира, а Бетис ще съсредоточи усилията си само в първенството.