Турнир на талантите U14: Зона Пловдив - Зона Благоевград 2:2

"Светците" вгорчиха дебюта на Пепе Мел начело на УБА (видео)

Отборът на Саутхамптън победи с 1:0 Уест Бромич в домакинството си от 21-ия кръг в Премиър лийг. Така "светците" вгорчиха дебюта на новия мениджър на "торбаланите" Пепе Мел начело на клуба. Единственият гол в мача отбеляза Адам Лалана в 66-ата минута на мача.

Съндърланд бе по-добрият тим в хода на мача и създаде повечето голови положения. Така логично в 66-ата минута се стигна и до откриване на резултата. Влезлият като резерва Гастон Рамирес проби по крилото и центрира в наказателното поле, където Лалана засече топката във вратата за 1:0 и това се оказа единственото попадение в срещата.

С тази победа Съндърланд прекъсна серията си от 2 поредни загуби и събра актив от 30 точки, с които заема 9-ата позиция в класирането. УБА пък остава на 14-ата позиция в класирането с 21 точки.