Балотели + Ибрахимович + Роналдиньо - три страхотни гола от фаул (видео)

Роналдиньо, Златан Ибрахимович и Марио Балотели отбелязаха по един много красив гол от фаул в мачовете на своите отбори през изминалия уикенд. 33-годишният Роналдиньо се завърна в игра след контузия, като не се бе появявал по терените от септември. Той вкара и двата гола за Атлетико Минейро при равенството 2:2 с гостуващия тим на Витория в мач от последния 38-и кръг на бразилската Серия "А". В последната минута Роналдиньо се разписа от дузпа, с което оформи крайния резултат, но преди това, в 45-ата минута, при 0:2, показа за пореден път защо е един от най-добрите изпълнители на преки свободни удари в света.

Шведската машина за голове на Пари Сен Жермен Златан Ибрахимович пък реализира нови две попадения с фланелката на френския шампион - при победата с 5:0 на "Парк де Пренс" срещу Сошо в двубой от 17-ия кръг на Лига 1. Ибра отбеляза великолепен гол от фаул в 87-ата минута, а в последните секунди оформи крайния резултат.

Далеч по-младият от Роналдиньо и Ибрахимович Марио Балотели пък се отчете с два гола при равенството 2:2 на Милан срещу домакните от Ливорно в среща от 15-ия кръг на италианското първенство. СуперМарио реализира първия и последния гол в мача. След като откри резултата още в 7-ата минута, в 83-ата Балотели спаси тима си от поражение, разписвайки се за 2:2 с невероятен шут от фаул. Минута преди края нападателят удари напречната греда с топовен далечен изстрел и не успя да запише хеттрик, с който да донесе победата на "росонерите".

Насладете се на трите великолепни изпълнения от фаул в следващите три клипчета.