Дебютни голове на младоци зарадваха Монако (видео)

Тимът на Монако победи с 2:0 Рен в мач от 15-ия кръг на Лига 1. Автори на попаденията бяха Хамес Родригес и Антони Мартиал. Това бяха дебютни голове за двамата младоци с екипа на монегаските.

Резултатът бе открит от колумбиеца в 19-ата минута, когато с отлично изпълнен пряк-свободен удар не остави шансове на Беноа Костил. Малко преди почивката пък Мартиал удвои след комбинация с Еманюел Ривиер. Това бе едва втори мач в шампионата за младока и първи като титуляр.

През втората част и двата отбора можеха да поразят целта, но пропуснаха. Гостите от Рен удариха и греда чрез Тиемуе Бакайоко 12 минути преди края.

Победата прати Монако на втора позиция с актив от 32 точки - само на две от лидера Пари Сен Жермен. Парижани обаче са с мач по-малко. Рен пък остава с 18 на 11-а позиция.