Попето бележи при 4:0 (видео)

Капитанът на националния ни отбор Ивелин Попов вкара втория си гол от началото на сезона в Русия, а Кубан (Краснодар) разгроми с 4:0 Волга (Нижний Новгород) в 16-ия кръг на руската Висша лига. Попов обаче има и шест асистенции, а Кубан днес постигна трета поредна победа. Ивелин Попов игра пълни 90 минути и демонстрира сериозна активност и в защита, и в атака. Капитанът на българския национален отбор направи 2:0 в 27-ата минута, след като топката попадна в него, отбила се от стената.

Артьом Фидлер стреля от свободен удар, кълбото се върна при Ивелин, който се ориентира най-бързо и той се разписа. Ибрахима Балде откри в 12-ата минута, а в 64-ата оформи и крайното 4:0. Владислав Игнатиев пък отбеляза за 3:0 в 40-ата минута, като Балде му подаде за гола. След победата Кубан събра 23 точки и запазва 8-ото място в класирането. Гостите от Нижний Новгород са 10-и със 17. Начело е Зенит с 36, пред Локомотив (Москва) и Спартак (Москва) с по 33.