Лион си тръгна с точка от Хърватия (видео)

Отборите на Риека и Лион завършиха наравно 1:1 в мача помежду си от Група "I" на Лига Европа. Двата тима си размениха по един гол през първата част. Първо младият Аласан Плеа откри за гостите, след като при един корнер Йоан Гуркюф продължи топката към него и с десния си крак откри. Радостта на "хлапетата" обаче бе кратка и седем минути по-късно домакините изравниха. Андрей Крамариц се разписа с много силен удар от дистанция. До края на мача и двата тима имаха шансове за победа, но в крайна сметка поделиха точките.

По този начин Лион събра шест точки в класирането и заема втора позиция - на две от лидера Бетис. Двата тима излизат един срещу друг в решителен мач след 20 дни. Риека пък събра две точки и шансовете за класиране са минимални.

РИЕКА - ЛИОН 1:1