АПОЕЛ удари Бордо (видео)

Отборът на АПОЕЛ (Никозия) победи с 2:1 Бордо в четвъртия си мач от Група "F" на Лига Европа. Това бе първи успех за кипърците в надпреварата и по този начин те запазиха шансове за класиране към елиминациите. Нектариос Александру откри резултата в 14-ата минута, но Людовик Сане изравни в последната минута на първата част. В 55-ата минута обаче Нуно Морайш отново даде преднина на домакините. Двата тима завършиха с по десет души, след като Марио Будимир и Ландри Нгуемо получиха червени картони.

Така АПОЕЛ събра четири точки след четири мача и остава в играта за класиране напред. Бордо пък остава с една по-малко и също не е изгубил шансове. Лидер е Айнтрахт с девет точки, а втори Макаби (Тел Авив).

АПОЕЛ (НИКОЗИЯ) - БОРДО 2:1
1:0 Александру (14)