Сменят Бандата при загуба на Оуд-Хеверлее

Бившият футболист на ЦСКА Иван Бандаловски беше сменен на полувремето при загубата с 1:3 на неговия Оуд-Хеверлее при гостуването на гранда Андерлехт в мач от 14-ия кръг на първенството на Белгия.

Причината за смяната му станаха двете попадения за домакините, които бяха реализирани в края на първото полувреме. Клйестан откри в 43-ата минута, а Митрович удвои само 60 секунди по-късно. Оуд-Хеверлее намали в 69-та минута, когато Месуди бе точен от дузпа. Устремът на гостите беше съкрушен десет минути по-късно, когато Петерсон беше изгонен с директен червен картон. Точка на спора сложи Митрович в 81-ата минута. Отборът на Бандата остана с 9 души на терена в 85-та минута, когато Нголок бе изгонен за втори жълт картон.

Двубоят беше много важен за Андерлехт преди гостуването на Пари Сен Жермен във вторник от Шампионската лига. Белгийският тим загуби домакинството срещу парижани с 0:5 и моралът му беше сринат.