Криля Советов изпусна спечелен мач (видео)

Отборът на Криля Советов на два пъти повеждаше срещу Волга, но не успя да постигне втора поредна победа в Премиер лигата и да се отдалечи от опасната зона. Самарци бяха по-добрият отбор, но мачът завърши 2:2 и феновете на домакините си тръгнаха разочачаровани от стадион "Металург". След днешното равенство Криля Советов заема 12-о място с 14 точки, докато Волга е в средата на таблицата със 17 точки.

Резултата за домакините откри Луис Кабайеро в 10-ата минута след асистенция на Александър Павленко, който влезе в наказателното поле и качи топката на главата на парагваеца за 1:0. Гостите от Нижний Новгород отвърнаха подобаващо и в 29-ата минута Шота Бибилов изравни след хубаво подаване на Андрей Каряка. След почивката Павленко отново даде аванс на Криля Советов, разписвайки се от малък ъгъл, а после домакините пропуснаха още няколко добри възможности. Четвърт час преди края отново Каряка показа, че е майстор на извеждащия пас и резервата Артьом Даниленко простреля Сергей Парейко за крайното 2:2.