Виданов и компания с впечатляващ обрат за 8 минути

Българският защитник Павел Виданов беше титуляр за Заглебие и игра цял мач за победата на тима от Любин над гостуващия Видзев (Лодз) с 3:1. Бившият бранител на ЦСКА и неговите съотборници обърнаха срещата само за 8 минути, след като първи получиха гол.

Латвиецът Вишняковс даде аванс на Видзев в 65-ата минута, но в 77-ата Блад изравни. Котра и отново Блад донесоха трите точки на Заглебие.

Благодарение на днешната победа "оранжевите" събраха 12 точки и се отлепиха от дъното на класирането. Видзев е предпоследен с 11 точки.

ЗАГЛЕБИЕ - ВИДЗЕВ 3:1
0:1 Вишняковс (65)