Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Стале Солбакен: Играхме добре до втория гол

Треньорът на Копенхаген Стале Солбакен нямаше как да е особено щастлив след загубата с 0:4 от Реал (Мадрид). той все пак похвали своите играчи за придставянето им в мача поне до втория гол за съперника.

"Представянето ни бе приемливо поне до втория гол за Реал. След това една груба грешка доведе нещата до 3:0. При четвъртия гол пък направихме няколко грешни подавания в халфовата линия. Иначе първото полувреме играхме добре и имахме три положения, с които можехме да обърнем хода на мача. Николас Йоргенсен дори удари греда. Реал бележи 70% от головете си на контраатака и бе леко разочароващо да вия как Роналдо откри резултата след грешка на Йохан Виланд, но пък той направи и някои много важни спасявания в мача, така че не бива да го виним. На полувремето обаче спокойно можеше да водим, вместо да губим в резултата", смята Солбакен.