Саутхемптън отърва загуба на "Вила Парк" (видео)

Саутхемптън се спаси от загуба срещу Астън Вила като гост в последния мач от 12-ия кръг на Премиър лийг. Двубоят на "Вила Парк" завърши 1:1, като изравнителното попадение за "светците" отбеляза Натаниел Клайн в 81-ата минута. Преди това Габриел Агбонлахор беше открил резултата след половин час игра и отбеляза първи гол във вратата на Саутхемптън от 439 минути игра.

Двубоят съвпадна със 140-годишнината от основаването на Астън Вила и равенстото поразвали малко празничната атмосфера-

Така Саутехмпътн изостана на шест точки от лидера Челси, който има 32 на върха. Астън Вила събра 12, които му отреждат 16-а позиция.