Лудогорец посяга към титлата в здрава битка с ЦСКА - София - на живо със съставите на двата тима и очакванията на Георги Илиев и Нико Петров

НБА лиши ЛеБрон от "трипъл-дабъл"

ЛеБрон Джеймс постигна 38-я "трипъл-дабъл" в кариерата си при победата на Кливлънд със 118:111 срещу Ню Орлиънс Пеликанс, но след кратко разследване, ръководството на НБА взе нещата в свои ръце и отмени постижението на "Краля".

Според Лигата, статистиците на домакинските мачове на Кавалиърс са "прекалено щедри" по отношение на завърналата се у дома звезда. Официалното изявление по случая гласи, че 3:27 минути преди края на третата част асистенцията, която е била записана на името на ЛеБрон, всъщност е направена от Тристан Томпсън. Също така в последната четвърт на двубоя ЛеБрон е получил борба в нападение, която всъщност е на Майк Милър.

Джеймс завърши с 38 точки, 12 борби и 10 асистенции, но след корекцията от страна на статистиците, той остава с 38 точки, 11 борби и 9 асистенции, което автоматично го лишава от постижението.