Без Гари Родригес и без голове на "Колисеума"

Отборите на Хетафе и Елче направиха скучно 0:0 в среща от 11-ия кръг на Ла Лига, игран на "Колисеум Алфонсо Перес". Бившият играч на Левски Гари Родригес не игра за "франхивердес" поради наказание.

Гостите от Валенсиана започнаха малко по-добре. В 16-ата минута Джонатас получи от Виктор Родригес, но шутира неточно. В 35-ата Серхио Ескудеро изпълни прекрасно воле отдалеч, но Пжесислав Титон успя да се справи. В крайна сметка първото полувреме не очарова с игра.

И след почивката играта продължи да е без блясък. В 48-ата Джонатас беше много близо до гол, но прати топката много високо. В 54-ата Кристиан Ерера излезе сам срещу Висенте Гуаита и вратарят спечели спора. Нападателите на двата тима продължиха да играят слабо, а и липсваше творчеството в средата на терена.