Бърнли дочака първа победа (видео)

Бърнли постигна първа победа от началото на сезона в Премиър лийг след успех с 1:0 над Хъл Сити на "Търф Моор". Единственото попадение реализира Ашли Барнс, който бе точен с глава пет минути след началото на втората част. Гостите опитаха натиск, но така и не успяха да стигнат до равенството, като най-добрата възможност пропусна Абел Ернандес. Хъл дори завърши мача с десет човека, тъй като Къртис Дейвис получи контузия, след като Стийв Брус бе направил и трите си смени.

Въпреки победата Бърнли остава на дъното с актив от седем точки. Хъл е 14-и с четири пункта повече.