Гонят Гари Родригес при победа на Елче (видео)

Бившият футболист на Левски Гари Родригес беше изгонен при победата на Елче над Еспаньол с 2:1 в мач от 10-ия кръг на Примера дивисион. Холандецът получи втори жълт картон в 75-ата минута и беше пратен в съблекалнята. Още един играч на Елче не завърши мача. Това беше Доминго Сисма, който пък беше изгонен пет минути преди края с втори жърт картон за игра с ръка.

Въпреки, че доигра мача с девет души, Елче успя да запази победата, изкована с два гола на Джонатас в 19-ата и 52-ата минута. Гостите от Барселона единствено успяха да отбележат почетно в 85-ата, когато от дузпа се разписа Кристиан Стуани. Така Елче постигна втори успех за сезона и напусна зоната на изпадащите.