Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Дженоа удари и Удинезе (видео)

След победата срещу шампиона Ювентус в миналия кръг, днес Дженоа срази и Удинезе, при това като гост. Генуезци спечелиха с 4:2 на "Фриули", а мачът бе от 10-ия кръг на Серия "А". Още в първата минута ветеранът Антонио Ди Натале изведе Удинезе напред, но в 21-ата и 24-ата съответно Джовани Маркезе и Яго Фалке донесоха аванс от 2:1 за Дженоа. Силван Видмер бе точен за 2:2 в 41-ата минута, но през втората част гостите се пребориха за трите точки. Първо Алесандро Матри се разписа в 54-ата минута, а крайния резултат оформи Юрай Кучка в 87-ата минута.

С тази победа Дженоа се изкачи на пета позиция в класирането с 18 точки, докато Удинезе е осми с 16.