Деян Иванов с 10 точки при победа на Енел Бриндизи

Българинът Деян Иванов изигра добър мач за тима на Енел Бриндизи, който победи гостуващия Тренто с 82:74 (21:25, 22:13, 18:23, 21:13) в среща от четвъртия кръг на мъжкото баскетболно първенство на Италия. Иванов беше титуляр и за 24 минути се отличи с 10 точки, 7 борби и 2 асистенции, като беше сред най-полезните за своя тим. Енел Бриндизи е на трето място в класирането с три победи и една загуба.

В Испания Калоян Иванов игра 33 минути като титуляр при успеха на Андора с 91:86 (25:20, 15:23, 26:24, 25:19) над Гран Канария в петия кръг на първенството. Българинът завърши с 12 точки, 7 борби, 4 асистенции и 2 отнети топки. Андора е на 11-о място с две победи и три загуби от началото на сезона.

Елан Шалон загуби гостуването си Булон сюр Мер с 61:66 точки в мач от шестия кръг на френското първенство. Българинът с френски паспорт Илиан Евтимов записа 9 точки, 10 борби, 2 асистенции и 2 отнети топки за 29 минути като титуляр. Шалон е на девето място в подреждането с три успеха и три поражения.