Жоазиньо с гол за Краснодар в Русия (видео)

Бившият халф на Левски Жоазиньо отбеляза гол за Краснодар при победата с 2:0 над Терек в мач от 11-ия кръг на руската Премиер лига.

Жо се разписа от дузпа в 60-ата минута, която беше отсъдена за игра с ръка на Фьодор Кудряшов. В 77-ата минута Рикардо Лаборде удвои и сложи край на спора.
Краснодар върви трети в класирането с 21 точки. Терек е шести с 18. Начело са Зенит с 29 и ЦСКА с 25.

"Много важен мач за нас. Второто полувреме беше много силно за нас. Дузпата се оказа решаваща, защото Терек умело се бранеше и затваряше всички пространства през нашите атаки", каза след мача Жоазиньо.