Удинезе не даде шанс на Аталанта (видео)

Приятната изненада в калчото досега през сезона Удинезе записа пета победа и поне за кратко се изкачи до третото място на 3 точки зад втория Рома. Този път  отборът на Андреа Страмачони надви закъсалия Аталанта с 2:0 на "Фриули" в среща от 8-ия кръг. Домакините решиха всичко още преди почивката след голове на Антонио Ди Натале в 6-ата минута и на Сирил Теро в 36-ата минута. Отделно футболистите на Удинезе пропуснаха още поне две попадения.

През второто полувреме играчите в "бяло-черно" продължиха да доминират и в крайна сметка безпроблемно стигнаха до успеха.

Аталанта е на другия полюс с пет загуби и има само 7 точки.