Balkan Grand Prix 6 - Състезание по културизъм

Азери с шокираща победа в Украйна (видео)

Отборът на Карабах постигна сензационна победа като гост на Днипро в среща от груповата фаза на Лига Европа и излезе на второ място във временното класиране. Азерите се наложиха с минималното 1:0 в Киев, а единственото попадение бе дело на Муарем Муарем в 21-ата минута.

Домакините започаха вяло и бяха изненадани в средата на първата част, когато Муарем сам си създаде позиция за стрелба и не остави никакви шансове на стража на Днипро Денис Бойко. Последва мощен натиск на украинците, но и много пропуски пред вратата на Карабах. Ситуацията не се промени и след почивката. Никола Калинич, Йевхен Коноплянка и Бруно Гама така и не успяха да преодолеят стража на гостите Ибрахим Сехич и резултатът остана непроменен.

В класирането в групата води Интер с актив от 7 точки, пред Карабах с 4, Сент Етиен с 3 и Днипро само с 1 точка.

ДНИПРО - КАРАБАХ 0:1
0:1 Муарем (21)