С много зор Наполи открадна 3 точки

Отборът на Наполи спечели три точки при гостуването си на Сасуоло, побеждавайки скромния състав с 1:0. Единствения гол в мача вкара намиращият се в отлична форма Хосе Кайехон, който реализира своето пето попадение от началото на сезона. Испанецът бе точен в 28-ата минута, когато реализира след пас на Гонсало Игуаин.

Въпреки победата на "Мапеи", тимът на Рафаел Бенитес разочарова почитателите си, показвайки слаба игра. Сред най-зле представилите се на терена бе опитният капитан Марек Хамшик, когото Рафа замени час след началото на срещата. В последните минути Сасуоло може да изравни, но отбил се удар на бранителя Федерико Пелузо се спря в горната греда.