Български защитник с гол в Купата на Румъния, отборът му отпада

Българският защитник Александър Дюлгеров вкара първото си попадение по румънските терени, но не успя да помогне на втородивизионния Конкордия (Кяжна) в турнира за Купата на страната. Столичният отбор загуби с 1:4 от Търгу Муреш на
1/16-финалите, а Дюргеров откри резултата още в 5-ата минута. Бившият защитник на ЦСКА и Пирин игра цял мач, което беше негов шести във всички турнири.

Домакините обаче решиха всичко с обрат до края на първото полувреме, като се разписаха последователно Мирча Аксенте, Амаури Перейра и Осман Н'Дойе. Крайното 4:1 оформи отново Аксенте в 66-ата минута. Конкордия до миналата година играеше в елита на Румъния, но след изпадането има трудности да се задържи и във втора дивизия, където в момента заема предпоследното 17-о място.